• Lietuvių
  • English
  • Russian

Pasiūlymai verslui

Mums svarbūs jūsų norai, todėl teikiame individualius pasiūlymus automobilių bei patalpų švarai.

Pasiūlymai automobilių švarai Pasiūlymai valymo paslaugoms

Daugiau nei nuolaidos

Gaukite pasiūlymą

Valymo paslaugos

Valydami patalpas, laikomės visų savo įsipareigojimų klientams ir užtikriname reprezentacinę švarą. Jūsų poreikiai – mūsų prioritetas, todėl teikiame geriausius individualius pasiūlymus verslo klientams. Norėdami gauti optimaliausią asmeninį pasiūlymą, kreipkitės.

Automobilių švaros paslaugos

Iki smulkmenų pasirūpinsime jūsų transporto priemonių išvaizda, o jums liks malonioji dalis – judėti į sėkmę. Susisiekite su mumis ir mes jums pateiksime individualų pasiūlymą automobilių švarai palaikyti.

Pasiūlymai verslui

Nuolaidų sistema

Kiekvienas verslas yra unikalus, dėl to atsižvelgę į jūsų poreikius parinksime optimaliausią sprendimą automobilių švarai.

Verslo mokėjimo kortelė

Verslo klientams skirta mokėjimo kortelė užtikrina itin patogų ir greitą atsiskaitymą už automobilių švaros paslaugas Jūsų įmonės darbuotojams. Išmani apskaitos sistema palengvins automobilių švaros paslaugų administravimą ir suteiks galimybę kontroliuoti įmonės išlaidas.

Dovanų kuponai

Visais laikais dovanos buvo ir yra svarbus kokybiškų santykių elementas. Nustebinkite savo klientus ar verslo partnerius kokybiška ir praktiška dovana – „Švaros brolių“ dovanų kuponu. Esame lankstūs, mūsų dovanų kuponai gali būti jūsų pasirinktai pinigų sumai arba konkrečioms mūsų paslaugoms.

Abonementai

Tunelinių plovyklų abonementas – ne tik nuolatinės švaros garantas, bet ir būdas išsaugoti darbuotojų lojalumą. Padovanoję jį savo darbuotojams, sukursite pridėtinę vertę bei pakelsite motyvaciją. Skatinkite ir rūpinkitės savo darbuotojais, o nauda grįš savaime.

80% klientų pasinaudoję bent kartą mūsų paslaugomis ir toliau renkasi mus kaip savo švaros tiekėją.
90% klientų vertina mus už platų paslaugų spektrą, aukštą aptarnavimo kultūrą ir įmonės įvaizdį rinkoje. „Synopticom“ tyrimo duomenys.

Labiausiai atpažįstama automobilių švaros įmonė Lietuvoje

Švaros brolių klientai labiausiai vertina platų paslaugų tinklą, gaunamas pridėtines naudas, aukštą paslaugų kokybę. Kadangi sau keliame ambicingus tikslus ir esame atsidavę savo darbui, galime užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę – nepriekaištingą automobilių švarą. Laikomės įsipareigojimų ir būdami atviri bei gerbiantys kitus, siekiame surasti klientams naudingiausią sprendimą. Taip pat nuolat augame, plečiame savo tinklą bei diegiame naujausias inovacijas tam, kad klientams būtų dar patogiau naudotis mūsų paslaugomis. Šiuo metu esame įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei Molėtuose.